lymfodrenáž a celuitida

0
Martina S. (anonymous)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli lymfodrenáž opravdu pomáhá na celuitidu a po kolika masáží jsou vidět první výsledky? Děkuji Martina

Martina S. asked
  0

  Dobrý den Martino,

  ano lymfodrenáž opravdu na celulitidu pomáhá. Její hlavní příčinou je zanášení těla toxiny, škodlivými látkami a nedostatečná funkce lymfatického systému. Tento lymfatický systém je hlavně odpovědný za odvod škodlivin z tkání. Často je na vině špatná životospráva a nedostatek pohybu. Lymfatický tok se tak zpomalí. Proto je při léčbě celulitidy důležité především aktivovat lymfu, aby rychleji proudila a odváděla z těla toxické látky. Je však dobré masáž spojit s pravidelným pohybem např. jízdou na kole, plaváním či s delšími procházkami.

  Aby se dosáhlo nejlepších výsledků a efekt byl vidět, doporučuji docházet na lymfodrenáž alespoň dvakrát týdně, minimálně však jednou. Doporučený počet je min. deset návštěv. Poté by měla následovat alespoň jednou měsíčně udržovací kúra. První výsledky jsou vidět u každého trochu jinak, nicméně zhruba po třetí proceduře by jste měla vidět první změny. Děkuji za dotaz.

  Mějte hezký den, Pavel

  Pavel Václavík answered
   0
   Anonymous

   Děkuji mockrát za vysvětlení. Martina

   Anonymous answered
    Question and answer is powered by AnsPress